sadsad x
asdasd
İade ve Değişim Koşulları

  Siparişim Bana Ulaştı Fakat Değişim/İade Yapmak İstiyorum;

  
 • emiles.com.tr 'den aldığınız ürünleri kullanmadığınız takdirde teslim tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde telefon ile whatsapp üzerinden(0545 695 37 37) iletişime geçerek değişim veya iade yapabilirsiniz.

• Değişim veya iadesi istenen ürün ve ürünlerin işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve satıcı tarafından tekrar satışa sunulabilir nitelikte olması şarttır. 3 günlük süre içerisinde etiketi koparılmış, ambalajı zarar görmüş, yıkanmış ve kullanılmış, kullanım hatası sonucu zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kusurlu ürünlerin kargo hizmet bedeli SATICI tarafından karşılanmaktadır. Diğer tüm iadelerde tüm kargo masrafları alıcıya aittirİade işlemi gerçekleştiğinde kargo kesintisi ürün fiyatı üzerinden yapılmaktadır.

• Değişim istediğiniz ürün tarafımıza ulaştığında yerine seçtiğiniz ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir.

 İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren iade şartlarına uygunluğu kontrol edilip ve kalite kontrolden geçtikten sonra iade süreciniz başlamaktadır. İade ürün bedeliniz 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansıtılır. Kredi kartınızın hesap kesim tarihine bağlı olarak yansıma süresi değişkenlik göstermektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.